Szeptember

Magyar Diáksport Napja

A Magyar Diáksport Napja alkalmából szeptember 24-én idén is sportos délutánt szerveztünk tanulóink számára. Sokan kerékpárra pattantak és néhány szülővel kiegészülve elkerékpároztak a Petörke tóig, ott a nagyobbak közül a bátrabbak indián kenuval –idén is a Szent Jupát Egyesület segítségéével -körbe evezték a tavat . Akik az iskolában maradtak ,ők játékos ügyességi sorversenyben illetve labdarúgásban mutathatták meg küzdeni tudásukat. A résztvevők energia pótlásáról stílusosan egy – egy sportszelet gondoskodott.

Miovecz János

Tanévkezdés

Idén sem a megszokott módon kezdtük a tanévet, elmaradt ugyanis a hagyományos tanévnyitó ünnepélyünk. Osztályfőnöki órákon kerültek ismertetésre azok az információk, melyek a tanév során prioritást élveznek. Ugyanakkor elsős tanulóinkat és szüleiket személyesen köszöntöttük szeptember 1-én az aulában. Mindemellett átadásra került- a RSZTOP -2.1.1 projekt keretében -44 tanszercsomag, valamint a SIÓ iskolatáska pályázaton nyert 17 darab írószerekkel kiegészített iskolatáska is.

Miovecz János